Prvním jarním atletickým kláním pod širým nebem se stal dnes již tradiční běh městským parkem v Žatci, nesoucí název Velká Žatecká.

Níže přinášíme výsledkovou listinu dle jednotlivých kategorií, kde jsou uvedeni zástupci regionu.

Elévové- 2002 a mladší – 200 m
1. Matouš Lang – AK Litvínov 43,8
2. Motl Adam – AK Litvínov 44,1
3. Chleborád T. – AK Litvínov 50,2

Elévky- 2002 a mladší – 200 m
1. Pšenková Bar. – AK Litvínov 46,0 Rek.
2. Bešíková Lenka Žatec 53,4

Předžáci A 1999- 2001 – 500 metrů
1. Berka Vladimír AK Žatec 2:14,8
2. Černohorský D. AK Litvínov 2:15,5

Předžákyně A 1999- 2001 – 500 m
1. Skalská Mirka – AK Litvínov 2:01,7
2. Husingerová K. – AK Litvínov 2:05,9
3. Zábojníková K. – AK Litvínov 2:11,2

Předžáci B 1997- 1998 – 500 metrů
1. Kočí Jan – Baník Meziboří 1:52,4 Rek.
2. Kraus Jakub – Baník Meziboří 1:56,1

Předžákyně B 1997-1998 – 500 m
1. Brdičková Karolín Tuchořice 2:10,4
2. Vlachová M. – VTŽ Chomutov 2:10,9
3. Sabadošová A. – VTŽ Chomutov 2:12,9

Mladší žáci 1995- 1996 – 1350 m
1. Oppel Tomáš – Žatec 5:15,1 Rek.

Mladší žákyně 1995- 1996 – 950 m
1. Valentová M. – VTŽ Chomutov 3:39,3
2. Lišková Šárka– Baník Meziboří 3:41,3
3. Blažková M. – ASK Počerady 4:43,9

Starší žáci 1993- 1994 – 2 650 metrů
1. Kaderka St. AK Žatec 11:02,1
2. Formánek Ivan – Počerady 11:04,2
3. Tvrz Jan AK Žatec 11:06,2

Starší žákyně 1993- 1994 – 1750 m
1.Zmatlíková M. – ASK Počerady 7:41,7
2. Charvátová Zuzka – AK Žatec 8:17,1
3. Kočová Martina – B. Meziboří 8:19,4

Dorostenci 1991- 1992 – 4 000 m
1. Binder Dominik AK Žatec 15:48,4
2. Liška Milan – Chomutov 15:48,7
3. Cach Lukáš – Elna Počerady 17:03,8

Junioři 1989- 1990 – 4 000 metrů
1. Bednář Josef – VTŽ Chomutov 13:51,7
2. Tykal Tomáš – BK Louny 17:10,6

Ženy 1988 a starší – 2650 metrů
1. Kočkovská M. – VTŽ Chomutov 11:04,0
2. Praská Vendulka AK Litvínov 11:16,8
3. Vildová Jana – VTŽ Chomutov 12:14,0

Muži mílaři– 1988 a starší – 2 650 m
1. Suchánek Zbyněk Chomutov 9:03,1

Muži vytrvalci 1988 - 1958 – 6400 m
1. Růžička Vladimír - AC Ústí nad Labem 24:31,1
2. Kujíček Tom. – VTŽ Chomutov 25:50,5
3. Urban Miroslav– Loko Žatec 26:33,1

Muži vytrvalci (veteráni) 1957 a starší – 6 400 metrů
1. Kalát Josef– AK Litvínov 26:14,2
2. Tyl Petr – BK Louny 25:32,1
3. Brabec Zdeněk– Loko Žatec 32:07,9