"Organizátor Radek Procházka z klubu Viper Club Česká Lípa zajistil poprvé v severních Čechách dva ringy a tak se měl velký počet diváců neustále na co dívat," ocenil trenér a člen sportovně technické komise Patrik Sýkora. „To, že jsme měli dva ringy, sklidilo opravdu velký ohlas. Měli jsme skoro šedesát zápasů. Mít jeden ring, končilo by se v deset hodin večer. Takto jsme to stihli do čtyř hodin. Navíc jsme dodrželi správné časy kol,“ připomněl Radek Procházka.

Na akci se přijel podívat i prezident České boxerské asociace Marek Šimák, jwenž ocenil nejen kvalitu utkání, ale i výbornou atmosféru. "Tu umožnila krásná moderní školní tělocvična, kterou poskytlo město Žandov, které se tak stalo již tradičním organizátorem boxerských zápasů," připoměl Sýkora.

Fotbalisté Lindavy na podzim v I.B třídě rozhodně nezklamali.
Lindava trenéra dlouho lámala. Podařilo se to, až po postupu do krajské soutěže

Přímo v České Lípě se 28.-30.3. bude konat Mistrovství republiky juniorů a juniorek, které bude pořádat také domácí Viper Club Česká Lípa. Opět se potkají borci z celé republiky. „Mistrovství je náročné hlavně po finanční stránce. Co se týče organizace, tak máme všechno prakticky zařízené. Aktuálně probíhá vlastně přihlašování jednotlivých boxerů. Ještě samozřejmě řešíme ceny pro ty nejlepší,“ prozradil Procházka, který zároveň zve všechny fanoušky. „Bude to třídenní akce, takže si myslím, že si každý může vybrat, kdy chce přijít. Určitě zveme všechny, aby do České Lípy dorazili,“ dodal šéf Viper Clubu.

Jirka Tomeš (Jachtklub Česká Lípa).
Českolipský jachtař Jiří Tomeš přivezl z Portugalska zlatou medaili