V srpnu mu totiž bude teprve 18 let, ale ve své druhé sezoně už je dost známý, takže mu svěřili soutěžní Mitsubishi Lancer EVo VI. Mnohem zkušenější, ale jezdící amatérskou soutěž, je žatecký lékař Igor Šauer, jezdící za tým IGS racing závody ve třídě do 1400 ccm.

Nejmladší jezdkyni je teprve třináct

Ve stejné skupině závodí nejmladší ze všech závodících Žatečanů. Je jí teprve 13letá Valentina Malá, která v seriálu Triola Cup jezdí druhým rokem za tým Vali Racing. Vůni benzinu poznala, když jezdila od malička s otcem na závody, kde dělal mechanika. Když kromě panenek si hrála hlavně s autíčky, postavil ji otec s bratrem na přiměřené vozidlo. A to bylo radosti, když 6.a 7. května 2006 poprvé závodila v Kamýku nad Vltavou, kde vybojovala třetí místo.

Těch pohárů už má víc, má i první zkušenosti s havárií, která ji potkala ve jejím desátém závodě. Na půjčeném favoritu pak zajela šesté místo a pohoršila si v žebříčku. Letos už Valentinka opět válí. Její upravený vůz Opel Corsa 1,2 ji zatím dovezl k několika umístěním na bedně. A to je teprve polovina sezony.