Na Podzimní cenu města Litoměřic pro plavce kategorií 1995 a mladší a 1994 a starší vyslal žatecký oddíl celkem 8 závodníků.

Mezi muži startoval Tomáš Plevko, který neměl na kraulových tratích konkurenci a s přehledem vyhrál 100 i 200m volným způsobem. Mezi ženami vyhrála Katka Iblová ve svém oblíbeném znaku a přidala i 3.místo na trati 200m volným způsobem.

V kategorii plavců 1995 a mladších byla sice Kristýna Štrancová po nemoci, ale všechna umístění vměstnala do první desítky. Antonín Svěcený si vedl dobře na prsařských tratích kde obsadil 6. a 8.místo. Ilonka Nováková s o dva roky staršími soupeřkami dokázala 2x zvítězit na znak. Lucie Svěcená byla také o dva roky mladší a podařilo se jí ve všech startech vybojovat medaili. Stejně se i dařilo Lucii Urbanové, která ve čtyřech startech skončila 2x první a 2x na 2.místě. David Urban se sice vrátil z náročného 14denního soustředění reprezentace, ale i tak dokázal ve svých 4 startech s přehledem zvítězit.

V Litoměřicích byla hlavním závodem kraulařská dvoustovka, která se plavala na finále. Ze čtyř finálových soubojů Žatečtí 3x vyhráli (David Urban, Tomáš Plevko, Lucie Urbanová), druhá skončila Svěcená, bronz získali Iblová.

O tom, jak si žatečtí Jazzmani vedli opravdu skvěle, svědčí fakt, že z 32 startů se 22x umístili mezi prvními třemi.