„Odvážná znalkyně sportu umístila na tiket deset zápasů z různých fotbalových soutěží celého světa. Specializovala se na remízy a tipovala, že všech deset utkání skončí nerozhodně. Zápasy vyšly zcela podle jejích předpokladů s jednou jedinou výjimkou – jeden zápas byl odehrán s výsledkem 0:1. Ostatních devět utkání skončilo skutečně remízou,“ uvedla Lucie Sáblíková, zastupující sázkovou kancelář Tipsport.

Díky svým znalostem, úspěšnému tipu a nezbytnému štěstí vyhrála žena z Podbořan 206 312 korun. Za svou sázku zaplatila 396 korun. Vsadila si během října v pobočce ve svém městě.

Mohla mít i devět milionů, chyběl jediný gól

„Pokud by uhodla i desátý zápas a toto utkání by tedy rovněž skončilo nerozhodně, její výhra by činila dokonce 9,7 milionu korun. I tak se ovšem sázkařka radovala z vysoké výhry, její úspěch je zasloužený a blahopřejeme jí,“ uvedla Lucie Sáblíková.

Včera se hodně sázela také sportka

Sázkaři v regionu, kteří se nevěnují jen tipování sportovních výsledků, ale zkoušejí štěstí i v číselných loteriích, se v posledních dnech hrnuli také do poboček Sazky. Ve hře Sportka po čase vystoupal Jackpot nad hranici 100 milionů korun. K jeho získání stačí „maličkost“ – uhodnout správně pro daný den všech šest čísel, a to ještě před losováním, a podat svůj tip ve sběrně.

„Lidí chodí sázet skutečně víc než obvykle. Ale když se zvýší jackpot, je počet zájemců vždy vyšší. Štěstí zkoušejí i sváteční sázkaři, kteří jinak nesázejí pravidelně,“ uvedla včera Jitka Bílková z pobočky Sazky v Žatci. Včera večer se ve sportce hrálo o více než 103 miliony korun.