Zároveň zde bude v YC CERE probíhat praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů.  Praktický seminář začal už v pátek. Vede jej Jakub Kozelský, dlouhodobě velmi úspěšný trenér a v poslední době trenér belgického národního týmu. Pomáhat mu budou olympionici Veronika Kozelská a Martin Trčka, reprezentační trenér Štěpán Novotný, úspěšný závodník a trenér Milan Hájek a organizátor Zdenál Sünderhauf. Přijeďte se na Nechranice podívat, jak závodí naši nejlepší jachtaři.

Seminář je určen zejména pro 12 nových adeptů na trenéry druhé třídy.

Jako figuranti budou sloužit závodníci tříd Laser a Laser Radial, včetně většiny členů reprezentace v čele s Jakubem Halouzkou, Benem Přikrylem, Vítězslavem Moučkou nebo Klárou Himmelovou. Zajímavá bude také přednáška Neila Coxona na téma Management vrcholového sportu, která proběhne v sobotu večer. Kompletní program naleznete v příloze.

Přijeďte si na Nechranice zazávodit, předpověď slibuje příznivý vítr. Nebo se podívat, jak závodí naši nejlepší závodníci pod vedením kvalifikovaných trenérů.