Blšany rozsvítí vánoční strom, lidé dostanou perníčky zdarma
Kdy: Sobota 26. listopadu od 16 hodin
Kde: Náměstí Blšany
Za kolik: Zdarma
Advent přijde do Blšan v sobotu 26. listopadu. Od 16 hodin se na náměstí se uskuteční rozsvícení vánočního stromu. V plánu je vánoční jarmark a vystoupení dětí z MŠ Blšany a ZUŠ Podbořany. Bohaté občerstvení bude zjištěno, lidé dostanou perníčky a vánoční závin zdarma.


Zámkem Krásný Dvůr bude znít klavírní hudba Michala Maška
Kdy: Sobota 26. listopadu od 17 hodin
Kde: Zámek Krásný Dvůr
Za kolik: 150 korun
Pro milovníky kvalitní hudby připravila správa zámku Krásný Dvůr na sobotu 26. listopadu Podvečerní Rendez-vous – klavírní recitál Michala Maška.  Návštěvníci se tak mohou v romantickém prostředí velkého zámeckého sálu zaposlouchat například do Beethovenových či Mozartových sonát. Koncert začíná v 17.00 hodin. Lístek přijde na 150 korun.

Louny lákají na vánoční strom a výstupy na věž chrámu
Kdy: Neděle 27. listopadu od 14 hodin
Kde: Louny
Za kolik: Zdarma
V Lounech se v centru vánoční strom slavnostně rozsvítí v neděli 27. listopadu. Doprovodný program začíná ve 14 hodin a na pódiu vystoupí školky, školy a místní spolky, k vlastnímu rozsvícení dojde v 18 hodin. Infocentrum města připravilo v této souvislosti dva výstupy na věž Chrámu sv. Mikuláše. První bude v 17.45 hodin a druhý v 18.15 hodin. 

První adventní neděle v Žatci nabídne staročeské trhy a hudbu
Kdy: Neděle 27. listopadu od 13 hodin
Kde: Žatec
Za kolik: Zdarma
Advent do Žatce přijde v neděli 27. listopadu. Od 13 hodin na náměstí Svobody se slavnostní rozsvícení vánočního stromu s programem. Těšte se na staročeské trhy, hudbu či vánoční tvoření. Vstup je zdarma.

V Kryrech rozsvítí už v sobotu vánoční strom, zavoní medovina
Kdy: Sobota 26. listopadu od 15 hodin
Kde: Kryry
Za kolik: Zdarma
Svařák, medovina, zpívání, výstava a ozdoby, tak bude vypadat rozsvícení vánočního stromu na náměstí ČSA v Kryrech. Tradiční akce se uskuteční v sobotu 26. listopadu od 15 hodin. Těšit se můžete na vystoupení dětí z MŠ, čajovnu, tvořivé dílničky, výstavu výrobků dětí a stánkový prodej. Vstup je zdarma. 

Farní kostel v Oboře připravil poutní slavnost svaté Kateřiny
Kdy: Sobota 26. listopadu od 16 hodin
Kde: Farní kostel v Oboře
Za kolik: Zdarma
Farní kostel v Oboře připravil na sobotu 26. listopadu poutní slavnost svaté Kateřiny. Mši, která začne v 16 hodin, hudebně doprovodí na housle Šárka Langerová a na varhany Martina Podaná. Vstupné je zdarma.