Předchozí
1 z 7
Další

Podívejme se nejprve na výsledky malé ankety, kterou Žatecký a lounský deník na svém webu na toto téma v minulých dnech uspořádal. Takto hlasovali čtenáři. 

GrafikaZdroj: Deník

Zdeňka Hamousová, Volba pro městoZdroj: archiv osobnostiZdeňka Hamousová, Volba pro město

S místem pro sportovní halu spokojená nejsem. Neztotožňuji se s výběrem, zablokovali jsme si tím pozemky, které byly připravené pro bydlení. Preferuji pro halu místo u pekárny.

Radim Laibl, ANOZdroj: archiv osobnostiRadim Laibl, ANO

Sportovní hala v Žatci by měla stát v místě, které zastupitelé vybrali. Pro lokalitu hovoří řada důvodů. Když to budeme pořád měnit, nikam se v přípravě haly neposuneme.

Jaroslav Špička, Starostové a nezávislíZdroj: archiv osobnostiJaroslav Špička, Starostové a nezávislí

Jsem kritikem umístění za bývalým OSP. Tam by se měly stavět rodinné nebo bytové domy. Pro halu je vhodnější místo u pekárny. Lokalita u pekárny je vhodnější také díky tomu, že tam má město své pozemky, kam může v budoucnu směřovat další rozvoj sportovních aktivit.

Karel Krčmárik, KSČMZdroj: archiv osobnostiKarel Krčmárik, KSČM

Jsem pro jinou lokalitu pro sportovní halu, zvolil bych jiné místo. Sportovní hala by měla být soustředěna do jednoho areálu s dalšími sportovišti.

Marcel Kollmann, ODSZdroj: archiv osobnostiMarcel Kollmann, ODS

Navrhoval jsem, aby hala byla místo letního kina, kde by byla blízko školám. A letní kino bych přestěhoval do parku, díky čemuž by ožil. Ale když už se vybrala lokalita za OSP, držel bych se jí. V tuto chvíli nevidím lepší možnost, argumenty pro lokalitu u pekárny mě nepřesvědčují.

Zdroj: DeníkCo rozhodne volby u vás?
Zapojte se do ankety Deníku

Na sídlišti není kde zaparkovat. Chybějí zubaři. Ulice jsou plné děr. A zrovna ve vaší obci stále chybí kanalizace, ačkoliv ji zastupitelé slibují roky. To jsou věci, které vás trápí. Co bude tím hlavním tématem zářijových komunálních voleb ve vašem bydlišti? Co u vás rozhodne volby? Dejte nám vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku