Divadla v Žatci a Lounech již nabízejí výhodné předplatné vstupenek na příští sezonu 2010/2011.

Zakoupením vstupenek získáte hned několik výhod, a to: zarezervujete si včas sedadlo, zakoupením získáte také slevu.

Abonentní vstupenky do Městského divadla v Žatci jsou rozděleny do čtyř kategorií. Sám divák se rozhodne jaké tématické představení bude chtít navštívit. Pořady jsou rozděleny na činohry, hudební a zábavné večery, představení pro děti a přenosy z Metropolitní opery. Abonentní vstupenky jsou přenositelné a na vystoupení může přijít také jiná osoba, něž ta která si ji zakoupila.

Ceny předprodeje abonentních vstupenek:

A – Činohra (10 představení) – 2 000 Kč. (Cena jednotlivé vstupenky na představení je 250 Kč. Ušetříte tedy až 500 Kč)

D – Hudba a zábava (6 představení) – 1 000 Kč. (Cena jednotlivé vstupenky na představení je 200 Kč. Ušetříte tedy až 400 Kč)

E, M - Děti – školy a družiny (10 představení) - 350 Kč (Cena jednotlivé vstupenky na představení je 50 Kč. Ušetříte tedy až 250 Kč)

O – Přenosy z Metropolitní opery v New Yorku. (11 představení) – 2 860 Kč (Cena jednotlivé vstupenky na představení je 300 Kč. Ušetříte tedy až 440 Kč).

Více najdete na www.divadlozatec.cz.

Vrchlického divadlo Louny připravilo pro své příznivce tři řady divadelního a jednu hudební řadu předplatného. „V rámci abonmá A, B, a C odehrajeme celkem 16 představení a v Kruhu přátel hudby (PKH) uspořádáme 9 koncertů. „Áčko“ každoročně vybírá to nejzajímavější ze současných inscenací od renomovaných českých souborů. Kdo se chce zasmát a hodit všechno za hlavu, pro toho je určené „Béčko“, které slibuje především bohapustou zábavu. V „Céčku“ dokáže klasika, že staré neznamená nudné. A KPH sezve špičkové i mladé hudebníky z celé republiky,“ přiblížil Jan Vnouček z lounského divadla. Nové abonentní průkazy se prodávají pouze do 29. června, zájemci by si proto měli pospíšit.

Ceny předprodeje abonentních vstupenek:

Abonmá A – současné české divadlo – to nejlepší z českých divadel (5 představení) – 1 100 korun.

Abonmá B – zábavná řada – Oddechové komedie s populárními hereckými tvářemi (7 představení) – 1 700 KČ.

Abonmá C – klasika – hry ze zlatého fondu divadla (4 představení) – 800 KČ. Kruh přátel hudby – (9 koncertů) – 790 Kč, mládež 180 Kč.

Více info na www.divadlolouny.cz.