Špička světové hiphopové scény, americký hiphoper MC Afu–ra, vlastním jménem Aaron Phillip, zavítá v rámci českého turné do Žatce.

Vystoupí v sobotu 17. září v Hotelu Černý orel. Tam svoji českou cestu také zakončí. Fandové tohoto hudebního stylu se mohou těšit na skvělou show.

Příznivci hiphopu jistě znají jeho klasické hity, mezi které patří například God of Rap nebo Rumble. Své umělecké jméno Afu (tělo) a Ra (životní síla), převzal z Egyptské knihy smrti. On sám je totiž, mimo jiné, držitelem černého pásu v bojovém sportu Tae Kwon Do. Jeho texty proto hodně často odkazují právě na východní bojové umění.

AfuRa Pochází z jihu Spojených států Amerických, konkrétně z Alabamy. Dříve byl členem legendární party Gang Starr Foudation a jeho tvorba je specifická tím, že se v ní prolíná rap s různými prvky jiných hudebních stylů.

Dále vystoupí domácí partička Retrospekt, Malýman, borci z MAAT a také Emeres, Elka a jako speciální host Jay Diesel. Taneční umění předvede lounská formace HD ZLouni. Začátek akce je v 19 hodin.