Kino Svět Louny

9. – 11. 9., 15.00 hodin
Lví král, 3D
Hrdinou klasického animovaného filmu společnosti Disney je lev Simba, který se těší na to, až se jednou stane takovým odvážným a spravedlivým králem, jakým je jeho otec Mufasa. Jeho závistivý strýc Scar se chce ale ujmout vlády sám.

9. – 11. 9., 17.30 hodin
Super 8
Když se skupinka teenagerů rozhodne na kameru „Super osmičku“ natočit zombie horor, ani ve snu by nikoho z nich nenapadlo, že výsledný film bude ještě děsivější, než zamýšleli.

9. – 11. 9., 20.00 hodin
Nezvratný osud 5, 3D
V pátém pokračování úspěšných hororových příběhů, se Smrt opět ukazuje v roli neporazitelného pronásledovatele, který systematicky honí skupinu přátel, snažících se uniknout jejímu neúnavnému sledování.

9. – 10. 9., 22.00 hodin
Intimní past
Děj filmu se nechal inspirovat skutečností, že každoročně se do newyorských bytů stěhuje mnoho svobodných nebo rozvedených žen. Nevědí, kdo v bytě bydlel před nimi, neznají domácí, kteří jim byty pronajímají, a neobtěžují se tím, že by nechaly vyměnit zámky. Tento film je příběhem jedné takové ženy. Mladá a pěkná doktorka Juliet Dermer se po rozchodu s manželem přestěhuje do Brooklynu. Chce začít nový život v překrásném a prostorném apartmánu, který se zdá být až příliš dokonalý. Záhadné události ji vedou k podezření, že v bytě není sama a brzy se její obavy stanou skutečností.

10. – 11. 9., 10.00 hodin
Šmoulové, 3D
Komedie, ve které se zajímavým způsobem pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa.

Kino Podbořany

9. 9., 19.30 hodin
Transformers 3
Třetí díl ságy o mimozemšťanech maskovaných za auta, kteří spolu s lidmi vedou boj za záchranu světa se zákeřnou vesmírnou civilizací.

Kino Lubenec

10. 9., 17.00 hodin
Čertova nevěsta
Pohádka Zdeňka Trošky o nedočkavé královně, která si tak moc přála mít miminko, až se upsala čertovi.

10. 9., 20.00 hodin
Rychle a zběsile 5
Vin Diesel a Paul Walker se již popáté postavili do čela hvězdně obsazené party. Tito ostří hoši znovu roztáčejí rychlá kola a zvyšují adrenalin diváků.

Zdroj: www.programy.sms.cz