Kino Svět Louny

27. - 28. 12., 10:00 hodin
Tintinova dobrodružství: Tajemství jednorožce, 3D
Příběh filmu, inspirovaného po celém světě oblíbenými příhodami knižního a komiksového hrdiny Tintina belgického autora, sleduje osudy výjimečně zvídavého mladého reportéra Tintina a jeho věrného psa Filuty.

27. - 31. 12., 15:00 hodin
Alvin a Chipmunkové 3
Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo.

27. - 30. 12., 17:30 hodin
Kocour v botách, 3D
Poznali jsme ho jako nájemného vraha, který měl za pár peněz sprovodit ze světa všemi milovaného zlobřího hrdinu Shreka. V tomto filmu zastihnete titulního hrdinu v době, která časově předchází setkání se zeleným zlobrem. Je to psanec a zločinec, na jehož hlavu vypsali bohatou odměnu, ale copak by ty obrovské černé oči dokázaly podvádět a krást?

27. 12., 20:00 hodin
Hranaři
Film se odehrává v současnosti, v jehož samém středu je organizovaný zločin, který tahá za politické nitky. Drama se rozehraje kolem velké zakázky, z níž měly podle zaběhnutých pravidel putovat vratky na zaběhnutá vyšší místa. Jeden z hráčů se ovšem rozhodne pro sólový postup, načež se prudce roztočí kolotoč sledovaček, kompromitujících materiálů, tajných nahrávek, mediálních intrik, výhrůžek, vydírání a zabíjení. Systém se zadrhne a hrozí kolaps. Protihráči volí krajní řešení.

Digitální kino Žatec

27. 12., 17:30 hodin
Alvin a Chipmunkové 3

27. 12., 20:00 hodin
Muži v naději
Ústřední otázka této skvěle obsazené komedie zní, zda může být nevěra základem šťastného manželství. Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit…!!!”

Zdroj: www.programy.sms.cz