Kino Svět Louny

30. 12. - 1. 1., 15:00 hodin
Alvin a Chipmunkové 3
Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo.

30. 12. a 1. 1., 17:30 hodin
Kocour v botách, 3D
Poznali jsme ho jako nájemného vraha, který měl za pár peněz sprovodit ze světa všemi milovaného zlobřího hrdinu Shreka. V tomto filmu zastihnete titulního hrdinu v době, která časově předchází setkání se zeleným zlobrem. Je to psanec a zločinec, na jehož hlavu vypsali bohatou odměnu, ale copak by ty obrovské černé oči dokázaly podvádět a krást?

30. - 31. 12., 10:00 hodin
Spy Kids 4D: Stroj času
Nové dobrodružství malých superšpiónů v pokračování rodinné série kultovního Roberta Rodrigueze. Během filmu budou mít diváci díky speciální aromakartě možnost zapojit do výsledného prožitku i svůj čich.

30. 12., 20 a 22 hodin
1. - 3. 1., 20:00 hodin
Černá hodina, 3D
Kdykoliv se mimozemšťané rozhodnout zaútočit na Zemi, začínají v Americe. Taky vám to bylo podezřelé? Asi nejslavnější ruský režisér a producent současnosti Timur Bekmambetov se rozhodl zavedené pořádky zrušit. Ve filmu Černá hodina se vlivem invaze z vesmíru otřásá Rudé náměstí a mumifikovaný Lenin. Netradiční prostředí a Bekmambetova pověst trikového mága slibují, že Černá hodina bude mimořádný zážitek. Když partička mladých amerických turistů vyrazí do východní Evropy poznávat krásy a krásky ruské metropole, může to skončit jednou velkou nekonečnou party v luxusních moskevských klubech, nebo také zběsilým bojem o vlastní přežití.

Digitální kino Žatec

30. 12., 17:30 hodin
Kocour v botách, 3D

30. 12., 20:00 hodin
Černá hodina, 3D

Zdroj: www.programy.sms.cz