Kino Svět Louny:

1. – 5. 3., 10.00
Dešťová víla
Klasická romantická pohádka o dobru a zlu. Živly, které ovládají zemi – Vzduch, Oheň, Země a Voda – provádějí „pravidelnou inspekci“ u lidí. Dešťová víla jde krajem převlečená za chudou ženu. Pozná, že lidé začali myslet hlavně na peníze a vytrácí se mezi nimi dobro a láska. Rozhodne se proto, že jim vezme vodu. Ale nebojte, nakonec dobro a láska zvítězí, jak už to v pohádkách bývá.

1. – 7. 3, 17.30
Avatar
Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací.

4. – 7. 3., 15.00
Alenka v říši divů 3D
Devatenáctiletou Alenku Kingsleyovou čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Nejočekávanější filmová událost roku od režiséra Tima Burtona.

4. 3., 20.00
Twilight Sága: Nový měsíc
Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.

5. – 6. 3., 20.00
Fame – cesta za slávou
Inspirováno filmovým hitem z roku 1980. Exploze hudby, tance a výkony těch nejlepších herců a umělců skutečného života. Tito nadaní teenageři cvičili a připravovali se celé dětství, aby dokázali, že jsou těmi nejlepšími z nejlepších. V neuvěřitelně soutěživé atmosféře bude však jejich vášeň podrobena té nejtěžší zkoušce. Snem každého studenta je lišit se od svých vrstevníků a vyniknout. Tréninkový program však komplikují domácí úkoly a zkoušky, a tak se brzy projeví, kdo má nejen talent, ale i disciplínu a píli potřebnou pro celkový úspěch.

5. – 6. 3., 22.00
Twilight Sága: Nový měsíc

Kino Postoloprty:

4. 3., 19.00
Stínu neutečeš, drama
Pátrání po rodinném tajemství, které je ukryto v minulosti. Osmdesátiletá Evženie požádá svou vnučku, právničku Katku, aby jí pomohla rozvést se. Katce se odkrývá komplikovaná minulost, tajemství jejích prarodičů však zůstává zahaleno. Babička riskuje ztrátu vnučky a pravdu jí zatají, tíhu dávné viny nechce přenést na další generaci. Sama se pokusí s minulostí vyrovnat a smířit.

Kino Podbořany:

5. 3., 19.30
Panika v městečku
Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence, jíž před nedávnem doslova podlehlo publikum canneského festivalu.

Zdroj: www. programy.sms.cz