KINO SVĚT LOUNY:

25. 9., 17.30 hodin:
Sammyho dobrodružství 3D, anim. Film vypráví příběh mořské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly.

25. – 29. 9., 20.00 hodin:
Román pro muže. Nová filmovou komedie podle scénáře a literárního bestselleru Michala Viewegha. Film vypráví příběh tří sourozenců - Cyrila, Bruna a Anety, kteří mají kvůli předčasné smrti rodičů mnohem pevnější pouto, než bývá obvyklé. A to přesto, že se povahově snad už nemůžou víc lišit. Cyril je cynický bonviván s těmi nejlepšími kontakty a jednoduchým vkusem, jenž mu velí vždycky sáhnout po tom nejdražším. Aneta má výrazně vyvinutý smysl pro spravedlnost a citlivou duši, která čím dál víc okorává vlivem neuspokojivých partnerských vztahů. A Bruno je typický „obyčejný člověk“, jenž z nalinkovaných kolejí práce - rodina občas odbočuje jen k neškodným erotickým fantaziím na internetu.

25. – 27. 9., 22.00 hodin:
Resident Evil: Afterlife, horor. Krásná a nebezpečná Alice pokračuje ve světě, zničeném virem, který své oběti mění ve vražedné zombie v pátrání po těch, kteří dokázali přežít. Její boj proti viníkům globální epidemie eskaluje a Alice se ocitá v pasti, kde je nucena čelit tisícům nemrtvých a hrozbám, které nikdy neočekávala.

25. – 26. 9., 10.00 hodin:
Shrek: Zvonec a konec, anim. Co nás čeká ve čtvrtém díle Shreka? Mnohem drsnější Fiona, otylý Kocour v botách a mnohem zmatenější Oslík. A království Za sedmero nohami vzhůru nohama.

25. – 26. 9., 15.00 hodin:
Sammyho dobrodružství 3D, anim.

25. – 26. 9., 17.30 hodin:
Poslední vládce větru, dobr. Vzduch, Voda, Země, Oheň. Čtyři národy spojené osudem, když Ohnivý národ všem ostatním vyhlásí válku. Uplynulo celé jedno století od jejího začátku, přesto na obzoru není vidět naděje na její ukončení. Statečný bojovník Aang zjistí, že je posledním Avatarem, schopným ovládat všechny čtyři elementy. Spojí se s Katarou, která ovládá vodní živel a jejím bratrem Sokkou ve snaze nastolit ve válkou zmítaném světě klid a mír.

KINO PODBOŘANY:

24. 9., 19.30 hodin:
Zelená zóna. Akčnímu thrilleru Zelená zóna se přezdívá „čtvrtý Jason Bourne“. Do jisté míry oprávněně. S úspěšnou sérií ji spojuje nejen žánr, jméno režiséra Paula Greengrasse a představitele hlavní role Matta Damona, ale především stoprocentní filmařina.

KINO PERUC:

25. 9., 19.30 hodin:
Muži, kteří nenávidí ženy, thriller. Před čtyřiceti lety Harriet Vangerová zmizela z rodinné sešlosti na ostrově, jehož vlastníky jsou členové mocného klanu Vangerových. Její tělo nikdy nebylo nalezeno, ale i tak je její strýc přesvědčen, že to byla vražda a že vrah je členem jeho vlastní pevně svázané, ale nefunkční rodiny. Zaměstná zneuctěného finančního novináře Mikaela Blomkvista a tetovanou nelítostnou počítačovou hackerku Lisbeth Salanderovou, aby to vyšetřili.

OBECNÍ KINO BLŠANY:

25. 9., 17.30 hodin:
Kouzelná chůva a Velký třesk. Paní Greenová je na pokraji sil. Psychických i fyzických. Její tři děti – Norman, Megsie a Vincent – se pořád perou, její muž Rory byl odveden do války a už měsíce o něm neslyšeli, švagr Phil na ni tlačí, aby mu prodala Roryho podíl na rodinné farmě a její zaměstnavatelka paní Dochertyová se začíná chovat nějak divně. Aby toho nebylo málo, z Londýna k nim na jejich zemědělskou farmu přijíždí zhýčkaná neteř Celia a synovec Cyril. Kromě toho ji místní hlídač, pan Docherty, dokolečka straší, že každou chvíli můžou začít z nebe padat bomby. Ještě to neví, ale nutně potřebuje kouzelnou chůvu Nanny McPhee.