Kino Svět Louny

1.7. – 3. 7., 15.00 hodin
Kung Fu Panda 2, 3D
Pandí chlapík Po se vrací, aby prožil další dobrodružství a postavil se nebezpečnému zloduchovi.

1. 7. – 3. 7, 17.30 hodin
V peřině, 3D
Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce.

1. 7. – 6. 7., 20.00 hodin
Transformers 3, 3D
V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud nám Autoboti znovu nepomůžou.

2. – 3. 7., 10.00 hodin
Pan Popper a jeho tučňáci
Hřejivá rodinná komedie vypráví příběh pana Poppera, který je úspěšným newyorským podnikatelem. Nakolik se mu ale daří v podnikání, natolik se mu nedaří v osobním životě. Jednoho dne se však stane něco, co jeho život obrátí úplně naruby. Přímo do obýváku mu totiž pošta doručí neočekávanou a hodně podivnou zásilku.

2. – 3. 7., 22.00 hodin
Pařba v Bangkoku
Phil, Stu, Alan a Doug jedou do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.

Letní kino Žatec

1. 7., 21.30 hodin
Všemocný
Akční thriller s Bradley Cooperem, Robertem De Nirem a Annou Friel o zrádných účincích utajované drogy, která umožňuje využívat lidskou mysl na 100 %. Nezaměstnaný redaktor Eddie Morra se nechává drogou zlákat a stává se dokonalou verzí sebe sama. Jeho úspěch a nadlidské schopnosti však odhalí nebezpečné vedlejší účinky drogy a Eddie se ocitá v ohrožení života.

2. 7., 21.30 hodin
V peřině

3. 7., 21.30 hodin
Zdrojový kód
Jake Gyllenhaal v akčním thrilleru popisujícím příběh vojáka, který se probudí v těle neznámého muže a zjišťuje, že se právě zapojil do náročné mise. Cílem této mise je najít útočníka, který má na svědomí výbuch Chicagského příměstského vlaku.

Kino Peruc

2. 7., 19.30 hodin
Láska a jiné závislosti
V komedii plné citů Láska a jiné závislosti hraje Anne Hathawayová Maggie, svůdnou volnomyšlenkářku, která se nenechá ničím spoutat, nepoloží ji ani imponující osobní výzva. Ale najde svůj protějšek v Jamiem Randallovi, kterého hraje Jake Gyllenhaal, jehož neúnavný a téměř neselhávající šarm platí na ženy i ve tvrdém světě farmaceutických obchodů. Vznikající vztah mezi Maggie a Jamiem je pro oba překvapení, jelikož se oba nacházejí pod vlivem základní drogy: lásky.

Obecní kino Blšany

2. 7., 17.30 hodin
Autopohádky
Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu.

www.programy.sms.cz