Kino Svět Louny

9. – 10. 8., 15.00 hodin
Auta 2, 3D
Celebritní závoďák Blesk McQueen se společně se svým nejlepším přítelem, odtahovým vozem Burákem, vydává na zcela nové dobrodružství do exotických zemí.

9. – 18. 8., 17:30 hodin
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2, 3D
Ve výpravném finále série, která uchvátila bez nadsázky celý svět, eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa.

9. 8., 20.00 hodin
Šéfové na zabití
Co se dá dělat, když zjistíte, že váš šéf je šílenec, sadista nebo hovado? Utéct není žádné řešení. Těmhle mizerům je třeba zatnout tipec. Takže posíleni několika drinky a vyzbrojeni podivnými radami získanými od pochybné existence, naši hoši vymyslí rafinovaný plán, jak se navždy zbavit svých šéfů. Jenže je v tom háček: i ten nejlepší plán je vždy jen tak spolehlivý, jako mozek, který ho vymyslel.

11. – 14. 8., 15.00 hodin
Šmoulové, 3D
Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku.

11. – 14. 8., 20.00 hodin
Zrození planety opic
Chtěli jsme zdokonalit lidskou rasu, místo toho jsme přišli o pozici pánů tvorstva. Zrození planety opic barvitě a napínavě líčí revoluci, která vedla k tomu, že nás na piedestalu civilizace vystřídali nižší primáti. Remake kultovní klasiky.

Kino Podbořany

10. 8., 20.00 hodin
Lidice
Příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní náhodou připletli do cesty „dějinám“.

Letní kino Kryry

10. 8., 21.30 hodin
Harry Potter a relikvie smrti - 2. část

www.programy.sms.cz