Kino Svět Louny

16. – 29. 8., 15.00 hodin
Šmoulové, 3D
Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku.

16. – 17. 8., 17.30 hodin
Zrození planety opic
Chtěli jsme zdokonalit lidskou rasu, místo toho jsme přišli o pozici pánů tvorstva. Zrození planety opic barvitě a napínavě líčí revoluci, která vedla k tomu, že nás na piedestalu civilizace vystřídali nižší primáti. Remake kultovní klasiky.

16. – 17. 8., 20.00 hodin
Captain America: První Avenger
Studio Marvel naservíruje divákům další komiksový tahák. Steve je neduživý mladík, který stejně jako drtivá většina vrstevníků touží vstoupit do armády, aby pomohl Americe zdolat nacisty. Vzhledem ke své fyzické slabosti je ale bez šance. Svou zarputilostí si však vyslouží pozornost doktora, jenž vybírá kandidáta pro unikátní vědecký experiment, který má Americe produkovat Supervojáky. Steve se osvědčí a pak už není k zastavení. Zvlášť když Ameriku začne ohrožovat i jiný gauner, muž jménem Schmidt…

Kino Podbořany

16. 8., 19.00 hodin
Pařba v Bangkoku
Phil, Stu, Alan a Doug jedou do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.

Zdroj: www.programy.sms.cz