Kino Svět Louny

18. – 29. 8., 15.00 hodin
Šmoulové, 3D
Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku.

18. – 24. 8., 17.30 hodin
Green Lantern, 3D
Ve vesmíru trvá boj mezi těmi, kdo vládnou pomocí strachu, a mezi ochránci života: Sborem Green Lanternů. Když jeden velký bojovník zahyne, musí za něj být vybrán nástupce. Poprvé nastala chvíle, kdy jeden z nás se stane jedním z nich.

18. – 24. 8., 20.00 hodin
Barbar Conan, 3D
Legendární Barbar Conan je zpátky! Z kultovní komiksové postavy se Conan vypracoval na ikonu stříbrného plátna, nové nadupané zpracování navíc uvidíme v kvalitním plnohodnotném 3D.

Kino Postoloprty

18. 8., 17.00 hodin
Medvídek Pú
S filmem Medvídek Pú se malí diváci vracejí do Stokorcového lesa, kde znovu ožívají nadčasové kouzlo, vtip a žertovná atmosféra původních krátkých filmů. Přichází zábava ve společnosti „přihlouplého medvěda“ a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka… a pochopitelně také Ijáčka, který ztratil ocásek.

Letní kino Žatec

18. 8., 21.00 hodin
Odnikud někam
Napůl drama a napůl komedie o vztahu poněkud rozmařilého otce s jedenáctiletou dcerou, která se zničeho nic objevila mezi dveřmi. Teď se musí zamyslet: „Nešel jsem náhodou po špatné životní cestě?“

Zdroj: www.programy.sms.cz