KINO SVĚT LOUNY

6. 9. 9., 15.00 hodin:
Norman a duchové
Z plna hrdla vpřed! Kdo zachrání malé ospalé městečko, když ho přepadne horda zombíků? Neohrožený hrdina se jmenuje Norman. Je mu jedenáct, ujíždí na hororech a rád si povídá s mrtvou babičkou. Norman má totiž jednu zvláštní schopnost, řekněme šestý smysl. Vidí duchy a umí se s nimi na lecčems dohodnout. To se v aktuální, velmi prekérní situaci může náramně hodit. Než se ale Norman postaví do čela místního odboje proti živým mrtvým, bude muset leccos skousnout, což se stává většině dětí s nálepkou podivína a mimořádnými schopnostmi. (animovaný, 3D, USA)

7. 8. 9., 22.00 hodin:
Let's Dance: Revolution
Stačí krok a svět se změní. Mladá tanečnice Emily přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Režie Scott Speer. Hrají Adam G. Sevani, Kathryn McCormick a další.  (romantický, 3D, USA)

6. 12. 9., 17.30 hodin:
Svatá čtveřice
Nudíte se v posteli? Inspiraci můžete načerpat u režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Michala Viewegha. Ti spolu stvořili příběh o dvou párech, které se rozhodly vyřešit ubíjející stereotyp manželské erotiky poměrně originálním způsobem. To vše v exotickém prostředí karibského ostrova, kde se komedie z velké části odehrává. Hrají Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Marika Procházková a další.   (romantická komedie, ČR)

6. 11. 9., 20.00 hodin:
Expendables: Postradatelní 2
Jako zamlada. Stará známá banda Postradatelných Barney Ross, Lee Christmas, Yin Yang, Gunner Jensen, Toll Road a Hale Caesar se dají opět dohromady poté, co je tajný agent CIA Church povolá, aby jim zadal zdánlivě jednoduchou zakázku. K partičce se přidávají i noví členové Billy the Kid a Maggie jako první žena v týmu Postradatelných. Ačkoliv úkol vypadá velice jednoduše, samotná akce se příliš nevydaří a jeden člen Postradatelných během ní dokonce zemře a to dost nepěknou smrtí. Hrají Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris.   (akční, USA)

KINO POSTOLOPRTY

6. 9., 19.00 hodin:
Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka
„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres." Málokterý trenér by hru svého mužstva popsal líp. Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen on se v něm zapsal navěky. Legendární trenér Pepik Hnátek. Děj filmu se odehrává v časovém období, které těsně předchází začátku stejnojmenného seriálu.  (komedie, ČR)

KINO DOMOUŠICE

7. 9., 19.00 hodin:
Muži v černém 3 
Známí agenti J a K jsou zpět… A opět včas na záchranu Země. Hrají Will Smith, Tommy Lee Jones a další. (akční komedie, USA)

KINO PODBOŘANY

7. 9., 19.30 hodin:
Trainspotting
Nepochybně nejpozoruhodnější britský film posledního období Poslední zastávka (Trainspotting) je temným podobenstvím o kamarádství a zradě, který zachycuje agonii a extázi drogové závislosti, od radostného osvobození první dávky až po nechutné ponížení posledního dechu. Hrají Ewan McGregor, Ewen Bremner a další. (drama, VB)

LETNÍ KINO ŽATEC

7. 9., 21.00 hodin:
Temný rytíř povstal
Legenda končí. Je to už šest let, co Temný rytíř zmizel do noci, proměniv se z hrdiny v uprchlíka. Nyní se netopýří muž vrací k souboji s dalším padouchem.  (akční, USA / VB)