KINO SVĚT LOUNY

18. - 20. 1., 15.00 hodin:
O myšce a medvědovi
(animovaný, Fr)
Příběh neobyčejného přátelství mezi medvědem a myškou. Režie: Stéphane Aubier.

18. - 20. 1., 17.30 hodin:
Pí a jeho život
(dobrodružný, 3D, USA)
Mladý muž přežije námořní katastrofu a je vržen na cestu plnou dobrodružství a objevů. Po ztroskotání vytvoří ohromující spojení s jiným trosečníkem, strach nahánějícím bengálským tygrem. Režie Ang Lee. Hrají Suraj Sharma, Irfan Khan a další.

18. - 20. 1., 20.00 hodin,
18. 1. od 17.30 hodin:
Nespoutaný Django
(western, USA)
Vzali mu svobodu. On si vezme mnohem víc. Režie Quentin Tarantino. Hrají Leonardo DiCaprio a další.

19. 1., 22.30 hodin:
Jack Reacher: Poslední výstřel
(akční, USA)
Právo má své meze. On nemá žádné. Režie Christopher McQuarrie. Hrají Tom Cruise, Rosamund Pikeová a další.

19. - 20. 1., 10.00 hodin:
Sammyho dobrodružství 2
(animovaný, 3D, Bel)
Ponořte se do dobrodružství. Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubaji. Želvy se ovšem jen tak nevzdávají, jsou rozhodnuty dokázat nemožné a dostat se zpět na svobodu.

19. - 20. 1., 17.30 hodin:
Hobit: Neočekávaná cesta 3D

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

20. 1., 20.00 hodin:
Návrat do Silent Hill
(horor, 3D, Fr / USA / Kan)
Už několik let je Heather na útěku před temnými silami. V den svých osmnáctých narozenin, po strašných nočních můrách a náhlém zmizení otce, si uvědomí, že už není tou Heather, kterou bývala. Toto nové poznání ji zavede hluboko do světa démonů a hrozí jí věčné uvěznění v Silent Hill. Film Návrat do Silent Hill 3D je inspirovaný sérií hororových videoher od japonského výrobce Konami. Herci: Adelaide Clemens, Kit Harington a další.

KINO PODBOŘANY

18. 1., 19.30 hodin:
Twilight Saga: Rozbřesk 2. část
(drama, USA)
Finále bude nesmrtelné. Bella Cullenová porodila krásnou a zdravou holčičku. Její obavy z prvního novorozeneckého roku zůstaly k údivu všech Cullenových nenaplněny. Bella si na upírský život totiž zvyká s neuvěřitelnou lehkostí. Zdá se, že šťastnější už být nemůže. Hrají Kristen Stewartová, Robert Pattinson, Taylor Lautner a další.

OBECNÍ KINO BLŠANY

19. 1., 17.30 hodin:
Ve stínu
(drama, ČR /SR / Pol)
V bývalém Československu 50. let se odehrává napínavý kriminální příběh, který ve svém důsledku zasáhne do osobních osudů aktérů i jejich blízkých. Kapitán Hakl vyšetřuje krádež v klenotnictví. Z běžné vloupačky se ale vlivem zákulisních intrik tajné policie začíná stávat politická kauza. Z nařízení Státní bezpečnosti přebírá Haklovo vyšetřování major Zenke, policejní specialista z NDR, pod jehož vedením se vyšetřování ubírá jiným směrem, než Haklovi napovídá instinkt zkušeného kriminalisty. Herci: Ivan Trojan, Sebastian Koch, Soňa Norisová a další.

KINO PERUC

19. 1., 17.30 hodin:
Méďa
(komedie, USA)
John byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek John. Herci: Mark Wahlberg, Mila Kunisová a další.