KINO SVĚT LOUNY

3. - 5. 5., 15.00 hodin:
Zambezia
(animovaný, rodinný, 3D, Jižní Afrika)
Je to někde mezi Madagaskarem a Riem. Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia.

3. - 12. 5., 17.30 hodin:
Iron Man 3
(akční, 3D, USA / Čína)
Geniální průmyslník Tony Stark je donucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Režie Shane Black. Hrají Robert Downey Jr., Guy Pearce, Ben Kingsley, Gwyneth Paltrowová a další.

3. - 5. 5., 20.00 hodin:
Jedlíci aneb Sto kilo lásky
(komedie, ČR)
Komedie, která má váhu. Do právě otevřeného „hubnoucího" sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. Všichni pod dohledem asketického primáře podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše bez jídla, alkoholu a sexu. Hrají Tomáš Magnusek, Milan Chára, Veronika Žilková, Dagmar Patrasová a další.

3. - 4. 5., 22.00 hodin:
Scary Movie 5
(hororová komedie, USA)
Mladým manželům, Danovi a Jody, se narodí první dítě, jenže místo aby se radovali z novorozence, musí se vypořádávat s narůstajícím počtem nadpřirozených jevů, které se v jejich domácnosti vyskytují. Hrají Ashley Tisdale, Simon Rex a další.

4. - 5. 5., 10.00 hodin:
Croodsovi
(animovaný, 3D, USA)
Dobrodružný příběh první pravěké rodiny na světě, která se jmenuje Croodsovi. Taťka Grug miluje a chrání svou rodinu.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

3. 5., 17.30 hodin,
5. 5., 15.00 hodin:
Zambezia
(animovaný, 3D, Jižní Afrika)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

3. a 5. 5., 20.00 hodin:
Scary Movie 5
(horor komedie, USA)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

4. 5., 20.00 hodin,
5. 5., 17.30 hodin:
Jedlíci aneb Sto kilo lásky
(komedie, ČR)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

KINO PERUC

4. 5., 17.30 hodin:
S ledovým klidem
(akční thriller, USA / Špa)
Instinkt je jeho největší zbraní. Když mladý byznysmen Will Share přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem to všechno jen zhoršuje. Pak dojde k únosu. Hrají Henry Cavill, Verónica Echeguiová, Bruce Willis a další.

KINO PODBOŘANY

3. 5., 19.30 hodin:
Láska
(drama, Fra / Něm / Rak)
Georges a Anna jsou osmdesátníci, ale ještě nepociťují tíhu let. Oba vyučovali hudbu a z jejich živého rozhovoru po návštěvě koncertu je patrné, že je vždy spojoval soulad. Hrají Jean-Louis Trintignant, Emmanuelle Rivaová a další.