KINO SVĚT LOUNY

10. - 12. 5., 15.00 hodin:
Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese
(animovaný, 3D, Španělsko)
Rodinný animovaný film o záchraně bájného Ztraceného města Inků. Režie Enrique Gato.

10. - 12. 5., 17.30 hodin:
Iron Man 3
(akční, 3D, USA / Čína)
Svérázný, ale geniální průmyslník Tony Stark je nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Hrají Robert Downey Jr., Guy Pearce, Ben Kingsley, Gwyneth Paltrowová a další.

10. - 12. 5., 20.00 hodin:
Jedlíci aneb Sto kilo lásky
(komedie, ČR)
Komedie, která má váhu. Do právě otevřeného „hubnoucího" sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod, všichni pod dohledem asketického primáře podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše bez jídla, alkoholu a sexu. Hrají Tomáš Magnusek, Milan Chára, Veronika Žilková, Dagmar Patrasová a další.

10. - 11. 5., 22.00 hodin:
Tísňová linka
(thriller, USA)
Všechno to začalo jedním telefonátem. Bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Hrají Halle Berry, Abigail Breslin, Morris Chestnut a další.

11. - 12. 5., 10.00 hodin:
Zambezia
(animovaný, rodinný, 3D, Jižní Afrika)
Je to někde mezi Madagaskarem a Riem. Mladý sokol Kai se přes zákazy svého otce vydá na dobrodružnou výpravu do bájného ptačího města Zambezia.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

10. 5., 17.30 hodin:
Croodsovi
(animovaný, 3D, USA)
Dobrodružný příběh první pravěké rodiny na světě, která se jmenuje Croodsovi. Taťka Grug miluje a chrání svou rodinu.

10. 5., 20.00 hodin,
12. 5., 17.30 hodin:
Iron Man 3
(akční, 3D, USA / Čína)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

12. 5., 15.00 hodin:
Zambezia
(animovaný, 3D, Jižní Afrika)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

12. 5., 20.00 hodin:
Z cizího krev neteče
(krimi komedie, USA)
Co všechno se vám může stát, když vám někdo ukradne totožnost? Sandy Patterson měl život jako ze žurnálu (ukázková rodina, nádherný dům, skvěle našlápnutou kariéru), než při náhodném tankování na pumpě zjistil, že má přečerpaný limit na kartě. Hned na to se začal jeho dokonalý svět hroutit jako domeček z karet. Hrají Jason Bateman, Melissa McCarthyová a další.

KINO BLŠANY

11. 5., 17.30 hodin:
Sněhurka a lovec
(dobrodružný, fantasy, USA)
Pohádka skončila! Zapomeňte na Sněhurku, jejímuž líbeznému zpěvu v legendární disneyovce naslouchá celá příroda. V téhle verzi křehká princezna neváhá vlézt do brnění a na zlou macechu vyrazit s mečem v ruce. Hrají Kristen Stewartová, Chris Hemsworth a další.

KINO PERUC

11. 5., 17.30 hodin.
Nějak se to komplikuje
(romantický, USA)
Rozvedená… s řadou výhod. Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho zničehonic potkáte… Najednou pochopíte, že stará láska nerezaví, a také zjistíte, že se to nějak komplikuje. Hrají Meryl Streepová, Steve Martin, Alec Baldwin a další.