pátek 28. května

Koupaliště Peruc:
15.00 2. sraz mini vozů. Celorepublikové setkání vozidel Mini Cooper, koná se po celý víkend. V sobotu v 11 hodin se vydají účastníci na spanilou jízdu do Loun. Konec v neděli.

Restaurace Stromovka (Bahno) Louny:
17.00 Antikotel. Hudební festival lounských kapel a hostů. Koná se i v sobotu.

Kostely v okrese Louny:
18.00 Noc kostelů. Návštěvníci se mohou seznámit prostřednictvím doprovodných programů s křesťanským prostředím. Vybrané kostely budou otevřeny do nočních hodin – kostel CČSH Louny, kostel sv. Mikuláše, kostel Sv. Petra a Pavla Podbořany, kostel sv. Martina a Navštívení Panny Marie Liběšice.

Letní kino Kryry:
21.30 Zahájení sezony. Návštěvníci se mohou těšit na promítání filmového trháku Avatar.

sobota 29. května

Smolnice:
7.00 Rybářské závody. Jubilejní 20. ročník, bojuje se o hodnotné ceny. Rybníky byly nově zarybněny 100 ks kapra o váze 5 - 9 kg. Občerstvení zajištěno; do 13 hodin.

Zámek Krásný Dvůr:
10.30 Pohádkový den. Akce pro děti na zámku i v parku. Představení Pohádka o ztracených medvědech. Ve 14 hodin se mohou účastníci vydat na cestu pohádkovým parkem, start na koupališti.

Mírové náměstí Louny:
12.00 Přehlídka vozů Mini Cooper. V rámci republikového srazu v Peruci.

Vrchlického divadlo Louny:
13.00 Belly dance de la Luna. Třetí ročník přehlídky souborů orientálního tance, pořádá TŠ Luna Louny.

Hřiště v Dobroměřicích:
13.00 Dětský den. Soutěže – skákání v pytli, opičí dráha, namotávání autíček, chůdy a mnoho dalších. Pořádají studenti Gymnázia Václava Hlavatého Louny.

Vrch Červeňák:
14.00 Dětský den na Červeňáku. Odpoledne plné her a soutěží s lesními a lučními vílami a skřítky. Pořádá TJ Sokol Louny, TJ Sokol Dobroměřice a KČT Lokomotiva Louny.

Nový Hrad Jimlín:
16.00 Koncert na zámku. 46. ročník Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena. Vystoupí Nové pražské collegium rozhlasových symfoniků. Umělecký vedoucí: Jan Dudek. Sólisté: Jiří Hudek – trubka, Jikmu Lee – housle

neděle 30. května

Koupaliště Louny:
13.00 Dětský den. Program po celé odpoledne, soutěže, souboje šermířů, diskotéka. Vstup zdarma. Pořádá TSML Louny.

Ostrov u Ohře Koštice:
15.00 Dětský den – dobývání hradu, soutěže a zábava po celé odpoledne.