KINO SVĚT LOUNY:

6. - 7. 3., 10.00 Skřítek Rolli. Pohádka pro celou rodinu o velikém dobrodružství malého skřítka.

6. - 7. 3, 17.30 Avatar. Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací.

6. – 7. 3., 15.00 Alenka v říši divů 3D. Devatenáctiletou Alenku Kingsleyovou čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Nejočekávanější filmová událost roku od režiséra Tima Burtona.

6. 3., 20.00 Fame - cesta za slávou. Inspirováno filmovým hitem z roku 1980. Exploze hudby, tance a výkony těch nejlepších herců a umělců skutečného života. Tito nadaní teenageři cvičili a připravovali se celé dětství, aby dokázali, že jsou těmi nejlepšími z nejlepších.

6. 3., 22.00 Twilight Sága: Nový měsíc. Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce.

7. 3., 20.00 Twilight Sága: Nový měsíc.

OBECNÍ KINO BLŠANY:

6. 3., 17.30 2 bobule, komed. Opět budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy a Jirky.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC:

6. 3., 19.30 Královna Victorie. Když mladičká Viktorie nastupuje na anglický královský trůn, ocitá se v prostředí plném turbulentních zvratů, intrik a lstí, kde není možné věřit ani členům vlastní rodiny. Historické drama Královna Viktorie sleduje první roky její vlády a zaměřuje se na problematický vztah s jejím manželem - princem Albertem.