Občanské sdružení Okap zve v sobotu 26. září do Kulturního domu v Podbořanech na pohádku Slon Bimbo v Tramtárii, představení sehrají herci Liduščina divadla.

Začátek je v 15 hodin. Zvány jsou děti do 10 let.

Příběh vypráví o smutném slůněti, kterému se všichni smějí kvůli dlouhému nosu. Vydá se proto do světa hledat kamarády. V cizí zemi se žirafí princezně ztratí puntíky a kdyby nepotkala Bimba, nikdy by je nenašla. Bimbo se díky dlouhému nosu stane skutečným detektivem…

„V letošním roce chceme připravit dětem ještě některé pohádky, ale záleží na samotném publiku. Každá naše akce je dotována z pokladny občanského sdružení, která není bezedná. Zpestřete program vašim dětem a podpořte tím kulturu v našem regionu! Díky dostatečné návštěvnosti budeme moci podepsat nové smlouvy a vykouzlit další pohádkou úsměv na tvářích dětí,“ zve Romana Šmídová.

O měsíc později mohou diváci zhlédnout rodinné představení Eskymo Welzl. V něm se diváci ocitnou ve velkém stanu, který bude postavený přímo na pódiu.

„V listopadu se pak můžete těšit na novou hru ochotnického souboru Žlutičan. Mnozí si jistě ještě s úsměvem na rtech vzpomenou na hru Sborovna, kterou zahráli v Podbořanech v loňském roce,“ dodala R. Šmídová.