Vynikajícího úspěchu dosáhla Taneční škola Luna na Mistrovství světa v latinských tancích, které se konalo o víkendu v Budapešti. Lounskou taneční školu reprezentovaly dvě skupiny tanečníků, a to junioři a dospělí.

Junioři ve složení Tomáš Turek, Patrik Tříska, Pavel Jelínek, Tereza Jelínková, Nela Vildová, Denisa Čtrnáctá, Veronika Sailerová okouzlili Budapešť vystoupením Maska, v choreografie Jan Bezouška a J. Stehlíková. „Mladí tanečníci vybojovali pro školu první titul mistrů světa v celé historii školy,“ pochlubila se ředitelka školy Jana Stehlíková.

Druhá taneční skupina předvedla vystoupení Pa pa ra pa, choreografie Jana Stehlíková a kolektiv. „Děvčata se umístila na 4. místě. Všem moc děkuji za vzornou reprezentaci a za dřinu během letních prázdnin, kdy od skončení soustředění probíhaly tréninky prakticky denně. Tuto taneční sezónu celkově můžeme považovat zatím za nejúspěšnější v celé historii lounského tančení,“ dodala J. Stehlíková.

Vedoucími a trenéry výpravy byli Jan Bezouška a Míra Stehlík, kteří vše organizačně zajišťovali a trénovali s oběma skupinami.