Konal se tam další ročník srazu milovníků upravovaných automobilů a motocyklů. Doběla rozpálené ranveje nabídly návštěvníkům pohled na nejrůznější automobily v rozličných úpravách, karoseriemi a doplňky počínaje, zdařilými interiéry a burácejícími motory konče.

O tom, že vzhled ale přece jen není to nejdůležitější, přesvědčily oblíbené sprinty na 400 metrů. Pro tento účel vyhrazená ranvej v pátek i v sobotu odpoledne dokázala, že jen nablýskaný lak nevyhrává. Soutěžilo se v několika kategoriích podle obsahu motoru i například v kategorii speciál, určené vozům, které na běžné silnice nesmějí, závodním speciálům.

Pro příchozí bylo v pravé červencové výhni připraveno mnoho stánků s občerstvením i cisterna s pitnou vodou na osvěžení. Zájemci si mohli nakoupit tuningové doplňky, samolepky, sportovní volanty, výfuky a mnoho dalšího zboží. Ti trpěliví se dočkali i soutěže v nočním designu vozů a také kontroverzního gumování. Při něm je úkolem jezdců co nejdříve smykem zničit pneumatiky. Na odiv se stavěly také zvukové aparatury, plazmové obrazovky pro cestující, netradičně řešené konstrukce nebo pohonné jednotky.