Na výstavišti v Lounech stojí první mobilní pavilony, v pátek 19. srpna tam začíná veletrh Dům 2011.

Zajímavé nápady a inspiraci tam najdou všichni ti, kteří staví či rekonstruují své bydlení. Na své si přijdou tradičně i zahrádkáři.

Výstava Dům se v Lounech koná již poosmnácté. „Představí se zde na dvě stě vystavovatelů z celé České republiky, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb z oboru stavebních materiálů, vybavení domácností a zařízení zahrady. Pro návštěvníky přichystali vystavovatelé zajímavé slevy,“ uvedla Irena Spilková z pořádající firmy Diamant Expo.

Prodejci budou rozmístěni tématicky do jednotlivých pavilonů. Pavilon A a F bude patřit stavebním firmám. V pavilonu D, E a C se představí firmy se širokou škálou nábytku a doplňků. Firmy budou nabízet vybavení koupelen, kuchyní, obývacích pokojů a ložnic.

Tradičně nebudou chybět ani nabídka stavebních materiálů, střešních krytin a podobně, oken, dveří, komínových systémů, podlah či topení.

„Velká část výstavy je věnována zahradě a okolí obydlí. Na výstavě se budou prezentovat firmy, které nabízejí venkovní krby, altány, pergoly a velké množství zahradního nábytku. Své si na výstavě najdou i drobní kutilové a řemeslníci,“ doplnila I. Spilková.

Brány výstaviště se návštěvníkům otevřou v pátek v 9 hodin ráno. Otevřeno bude každý den do neděle 21. srpna do 17 hodin.