Letošní první výstavou, která zahájí sezonu na výstavišti v Lounech, bude oblíbený zahrádkářský a stavební veletrh Dům a zahrada, který se koná již potřinácté. Tento prodejní veletrh patří tradičně k nenavštěvovanějším a představí se na něm přes 260 vystavovatelů.

V loňském roce výstaviště na břehu řeky Ohře navštívilo přes 31 tisíc návštěvníků, veletrhy pořádá firma Diamant Expo. I letos se návštěvníci mohou těšit na tradičně nabídku z oblasti zahrady, stavby a bydlení.

Výstaviště se otevře návštěvníkům již za týden – ve čtvrtek 16. dubna. Veletrh je určen pro všechny, kteří staví, rekonstruují nebo si chtějí si své bydlení vylepšit, a zahrádkáře. Návštěvníci tam najdou zahradnické a zahrádkářské potřeby, okrasné dřeviny, hnojiva, zahradní nábytek a mechanizace, garážová vrata, sádrokartonové a nátěrové systémy, střešní krytiny, komínové systémy, krbová kamna, koupelny a kuchyně, vybavení bytů, ale i finanční poradenství a realitní kanceláře.

Výstaviště otevře své brány prvním návštěvníkům 16. dubna v 9 hodin ráno. Po čtyři dny bude otevřeno vždy do 17 hodin. Výstava skončí v neděli 19. dubna.

Mediálním partnerem výstavy je Žatecký a lounský deník. Deník bude na výstavišti přítomen po celou dobu výstavy a svým čtenářům bude rozdávat dárky. Zároveň si vyslechneme vaše starosti, problémy i radosti a náměty, které se pak mohou v obsahu vašich novin objevit .