Zmínění účinkující vystoupí v rámci sobotního programu v letním kině. Tato jediná scéna je zpoplatněná, první vlnu předprodeje vstupenek za 490 korun spustilo městské divadlo na konci listopadu. „Vstupenky si koupily stovky lidí,“ sdělil ředitel divadla Martin Veselý. Do konce února běží druhá vlna předprodeje, lístky jsou za 590 korun.

Další vlny s postupným zveřejňováním vystupujících divadlo chystá. Program v letním kině zatím není definitivní, konečná cena vstupenky se bude odvíjet právě na jeho podobě a hlavně na honorářích účinkujících. Děti do výšky 145 centimetrů mají v doprovodu dospělé osoby vstup zdarma.

No Name je slovenská pop-rocková skupina založená v roce 1996 v Košicích. K jejím hitům patří skladby Ty a Tvoja sestra, Žily a Čím to je. David Koller je český rockový zpěvák, skladatel a bubeník, proslavil se jako lídr rockové skupiny Lucie.

Organizátoři chystají letošní žateckou Dočesnou ve stejném modelu jako loni. Dvoudenní akce proběhne na několika místech, další scény s programem budou před radnicí, na náměstí Prokopa Velkého, v klášterní zahradě, Dvořákově ulici, Hošťálkově náměstí, Žateckém pivovaru nebo u U rampy v Nákladní ulici. Vstupné se platí pouze do letního kina, ostatní scény jsou zdarma.

Mohlo by vás zajímat: V Blšanech se hraje fotbal i v zimě. Teď tam má sraz česká reprezentace

Zdroj: Deník/Petr Kinšt