Ježíškova pošta začne úřadovat na Božím Daru v Krušných horách od 1. prosince. Zásilky tam budou označeny příležitostným razítkem s textem Boží Dar a s vyobrazeným Ježíškem k příležitosti vánočních svátků. Autorem motivu je Anna Khunová.

Letošní razítko pošty v Božím DaruJako každý rok, i letos je připraveno nové příležitostné razítko, které má každý rok jiný motiv symbolizující vánoční svátky. Svou tradici má razítko již od roku 1994. Autorkou návrhu pro rok 2015 je Anna Khunová. Pro letošní 22. ročník je na razítku vyobrazen Ježíšek a text Boží Dar. Razítkuje se vždy od 1. prosince do 23. prosince.

Pohledy, dopisy a přání pro své blízké lze na Boží Dar celoročně zasílat poštou na adresu Vánoční pošta, Boží Dar 1, 362 62, nebo osobně vložit do speciální Ježíškovy schránky.

Všechny zásilky určené k orazítkování musejí být opatřené cílovou adresou a známkou odpovídající skutečnému poštovnému do místa určení. V prosinci se všechny ofrankované pohledy a dopisy orazítkují příležitostným vánočním razítkem a odesílají se zpět na uvedené adresy.

V loňském roce bylo orazítkováno a odesláno 358 kg pošty, přibližně 79 tisíc dopisů. Dopisy jsou adresovány nejen do České republiky, ale i do celého světa, například Číny, Japonska, Austrálie, Nového Zélandu, Německa, Slovenska, Kanady a USA.