„K agresivnímu chování mělo docházet tehdy, když byl dotyčný pod vlivem alkoholu a jeho útoky měly spočívat zejména v ranách pěstí a kopání. Jednu z poškozených měl nejprve slovně vulgárně urážet, poté s ní převrhnout dřevěnou desku, na které seděla a po pádu na zem ji ještě udeřit,“ přiblížila lounská policejní mluvčí Miroslava Glogovská

Napadený muž a jedna z napadených žen v důsledku útoků utrpěli závažná zranění s nutností déletrvající léčby. Kromě fyzických útoků měl muž ve dvou případech bez svolení vniknout i do pokojů poškozených.

V Podbořanech v areálu městského koupaliště je zase živo. Nově je tam v provozu kluziště.
OBRAZEM: Paráda, chválí děti nové kluziště. V Podbořanech už se bruslí

„Když zjistil, že po něm pátrají policisté, ukrýval se před nimi. Kriminalisté však na základě zjištěných operativních informací zjistili místo jeho pobytu a podařilo se jim ho zadržet v bytě u jeho příbuzné. Tam se před nimi schovával v tašce pod postelí,“ popsala mluvčí.

Po zadržení zahájil vyšetřovatel trestní stíhání muže pro trestné činy těžké ublížení na zdraví, ublížení na zdraví, výtržnictví a porušování domovní svobody. Obviněný byl v neděli umístěn do vazební věznice, kam ho z podnětu vyšetřovatele poslal soud. Za jeho činy mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.