K činu mělo dojít ve středu 22. srpna mezi 20.50 a 21.15 hodin v blízkosti silnice II/226 mezi Podbořany a Vroutkem. Zhruba 200 metrů za objektem firmy s Izopol směrem na Vroutek měl muž nečekaně přistoupit k poškozené, kterou měl fyzicky donutit, aby mu byla takzvaně po vůli.

„Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc. Prověřování případu ukázalo, že v době činu místem projížděla vozidla. I přes časový odstup by kriminalistům velmi pomohly kamerové záznamy právě z těchto vozidel nebo případné svědectví účastníků silničního provozu,“ sdělila mluvčí Irena Pilařová.

Na protest proti svému zadržení si muž sundal veškeré oblečení.
Výtržník vyhrožoval dětem, na policii se pak vysvlékl do naha

Podle svědeckých výpovědí by se mělo jednat o muže ve věku okolo 35 let, vysokého 175 cm, střední postavy, má mít velmi krátce střižené světlé vlasy. V době spáchání činu byl oblečen do bílého trička a světle šedivých kraťasů.

S informacemi, které by dopomohly dopadení muže, se veřejnost může obrátit na linku 158 nebo přímo na pracovníka kriminální policie a vyšetřování tel. 727 838 058. Popřípadě informace předat na nejbližší policejní služebně.

Ilustrační foto.
V noci budou v ulicích Malměřic svítit nové lampy

Policisté upozorňují veřejnost, že se podle jejich informací jedná o ojedinělý případ.

(pil)