Seznamka přes internet skončila loupeží. Tak by se dal stručně popsat případ, který se udál v Mostě. Obětí byl muž z okresu Louny, kterého v bytě u ženy, s níž si domluvil schůzku, nečekaně přepadli další dva muži.
Policie oba útočníky později zadržela a obvinila, stejně tak i dotyčnou ženu. Zároveň však policisté nabádají k opatrnosti všechny zájemce o seznamování a domlouvání schůzek pomocí internetu.

Vyšetřovatel mostecké policie obvinil ze zvlášť závažného zločinu loupeže 21letou ženu ve formě pomoci a dva muže ve věku 21 a 23 let z Mostu ve spolupachatelství. Starší muž navíc čelí obvinění z přečinu nebezpečného vyhrožování. Všichni měli podle předem připraveného scénáře oloupit muže, jenž přijel ze sousedního okresu.

Informovala o tom Ludmila Světláková, mluvčí Policie ČR Most. „Poškozený muž přijel do Mostu z okresu Louny," potvrdila na dotaz našeho Deníku.

Muž se seznámil prostřednictvím internetu s obviněnou ženou a následně se s ní setkal v Mostě. Zamířili spolu do bytu. Netušil ovšem, že ho čeká scéna jako z detektivního thrilleru. Žena ho zavedla do bytu a tam od něj vyinkasovala 500 korun. Pak odešla do koupelny a do bytu náhle vstoupili oba obvinění muži. Návštěvníka fyzicky napadli obuškem a pěstmi, šacovali mu oblečení.

Napadenému se naštěstí po chvíli podařilo z bytu utéct, starší z obviněných ho ještě pronásledoval s kuchyňským nožem v ruce a volal, že ho zabije. Poškozený utekl a přivolal policii.

Napadený muž utrpěl zranění, se kterým musel vyhledat lékařské ošetření. Při útoku přišel o hodinky a další finanční hotovost. Obviněná trojice je stíhána na svobodě a hrozí jí až desetiletý trest odnětí svobody.