Trochu kuriozní případ řešili v pátek 22. srpna strážníci Městské policie v Lounech. Začal tím, že kamera městského systému zachytila na autobusovém nádraží mladíka, který po odchodu z nástupiště po sobě zanechal pohozené odpadky a zbytky jídla. Před příchodem hlídky městské policie na místo se však mladík ztratil z dohledu a strážníkům tak unikl. Ne nadlouho.

„Během dopoledne byl kamerovým systémem tentýž mladík zjištěn, jak leží na lavičce opět na autobusovém nádraží. Tentokrát již byl mladík hlídkou zastižen," sdělil Radek Baláš, ředitel Městské policie Louny. Nepořádek z rána po sobě uklidil a dostal blokovou pokutou. „Po odchodu hlídky z místa však mladík odpadky a zbytky jídla z popelnice vyndal a poházel je zpět na zem," uvedl Radek Baláš.

Vše ale zase viděla zmíněná kamera a operátor na služebně městské policie. „Hlídka se proto vrátila zpět a nepořádek nechala mladíka znovu uklidit. Za svůj čin dostal mladík z Chožova opět blokovou pokutou," dodal ředitel Městské policie v Lounech.