Neznáte ho? Patří do vězení, protože chtěl v bance peníze, jinak bude prý střílet.

Došlo k tomu v pátek 8. ledna 2010 kolem 16.30 hodin.

Tehdy přišel do pobočky ČSOB banky v Lounech neznámý pachatel s čepicí na hlavě, nasazenými slunečními brýlemi a zvednutým límcem přes ústa.

Se zmačkanou igelitovou taškou prodejny Billa v ruce přistoupil k přepážce a pracovnici předložil list papíru s textem, že chce peníze a dále v něm vyhrožoval, že má v tašce pistoli a výbušniny.

Než však pracovnice přepážky stačila text vůbec přečíst a otevřít pokladnu, pachatel promluvil, aby „dělala“. Nakonec nevydržel a aniž by si odnesl peníze, z banky odešel. Bylo zjištěno, že pachatel přišel do banky ve směru z Mírového náměstí a odešel do ulice Pražská.

Popis pachatele ze záběru kamery:
muž asi 180 – 185 vysoký, štíhlé sportovní postavy, 25 – 30 let, bílé pleti. Na hlavě měl čepici tmavé barvy (až do černa), asi kšiltovku. Na očích sluneční brýle černé barvy s velkými skly. Přes ústa měl zvednutý límec černé bundy větší velikosti, byl oblečen do tmavých kalhot. Na nohou měl pravděpodobně černé boty (ne botasky). Celkově působil úhledným dojmem. Mluvil plynule česky, bez přízvuku.

Policisté žádají případně svědky, kteří by mohli k případu poskytnout jakékoli informace, ať volají bezplatnou linku 158.