V sobotu 11. července navečer měli dopravní policisté opět co do činění s dalším agresivním motorkářem.

Tentokrát jej stavěli v lounské ulici 28. října, když jel ve směru od Prahy do centra města, s úmyslem provést běžnou silniční kontrolu. Motocyklista na stroji zn. Honda 600 na znamení policistů o zastavení vozidla nereagoval, arogantně policistu objel a ještě víc zrychlil jízdu.

Policisté nasedli do služebního vozidla a za ujíždějícím motorkářem se rozjeli. Ten však jakéhokoli znamení o zastavení nadále vůbec nedbal. Ve městě ujížděl policistům stokilometrovou rychlostí a když vjel z města směrem na Cítoliby zvýšil svou rychlost na 150 km/hod. Přitom na plné čáře předjížděl před ním jedoucí vozidla a ohrožoval tak ostatní účastníky silničního provozu. Až na křižovatce Louny - Žatec - Cítoliby jej policisté předjeli, zablokovali mu cestu a tím ho donutili zastavit.

Z agresivního motorkáře se vyklubal 33letý muž z Loun, jehož totožnost byli policisté nuceni zjistit až na služebně, neboť jim na místě nepředložil doklady a prokázal se pouze ústně. Alkohol u něj nezjistili. Ke svému jednání se motocyklista odmítl vyjádřit. Policisté věc vyřešili jako přestupek a postoupí jej ke správnímu řízení na městský úřad.

Za uvedené jednání hrozí motocyklistovi nejen finanční postih, ale i možnost odebrání řidičského průkazu.