Na jednoho z nich, 20letého muže, narazili v lounské ubytovně, kde prováděli šetření. Okresní soud, který v lednu vydal příkaz k jeho zatčení, ho následně poslal do vazby.

Druhého muže vypátrala ve středu lounská policejní hlídka. „Dopoledne dostala informace o pohybu muže, který by měl být v celostátním pátrání. Policisté vyjeli na místo oznámení, avšak podle získaného popisu se tam už osoba nenacházela. Své pátrání nevzdali a udělali dobře. Po chvíli osobu odpovídající popisu našli a při kontrole zjistili, že prvotní informace nebyly klamné. Muž ve věku 20 let byl opravdu v celostátním pátrání. Muže potřebovali k dalším úkonům mostečtí policisté,“ sdělila mluvčí policie Irena Pilařová.

V úterý večer vypátrala třetího hledaného, 29letého muže, hlídka policistů z Postoloprt. Na něho vydal v listopadu minulého roku okresní soud příkaz k zatčení. „Dá se říci, že strážci zákona šli téměř na jisto. Měli už informace o tom, kde se hledaný pohybuje. Hlídka výtečníka zatkla a následně s ní putoval k okresnímu soudu, který po provedených úkonech rozhodl o jeho propuštění na svobodu,“ vysvětlila policejní mluvčí.