Rakovničtí kriminalisté pátrají po neznámém agresorovi, jenž měl hrubě napadnout mladistvého na vlakovém nádraží. Nacházet se může nejen v Rakovníku, ale i také v Lounech.

Policisté požádali veřejnost a případné svědky o pomoc nyní, až dva týdny po incidentu. Ten se měl stát jedenáctého prosince na rakovnickém vlakovém nádraží krátce před třináctou hodinou. Neznámý útočník měl dát mladistvému jednu ránu pěstí do levého spánku, následně facku a z ruky vytrhnout mobilní telefon a poté v klidu odejít.

Kriminalistům se podařilo zatím zjistit, že dotyčný neznámý agresor měl přijet vlakem krátce před třináctou hodinou ze směru od Loun.

„Policisté mluvili se strojvedoucím vlaku, který uvedl, že by se mohlo jednat o muže ve věku asi pětatřicet let, měl mít na sobě tmavou bundu s kapucí, kterou měl na hlavě, dále pak tmavé kalhoty a údajně měl být v podnapilém stavu a také během cesty obtěžoval cestující," uvedla na dotaz Deníku Michaela Richterová, tisková mluvčí rakovnické policie. Zároveň vyzvala případné svědky, kteří by mohli identifikovat neznámého agresora, jenž cestoval vlakem, aby se ozvali policii.