Oddechnout si může 37letý sexuální experimentátor z vesnice na Podbořansku, který to přehnal s BDSM praktikami. Ty vykonal ještě s pomocnicí na ženě, kterou k sobě domů vylákal pod záminkou konkurzu na hostesku.

K věci došlo na konci března loňského roku. „Přivázal mě za řetězy za nohy a ruce, stála jsem nahá na špičkách. Na sobě jsem měla jen masku,“ vysvětlovala 22letá poškozená u soudu v Lounech s tím, že od muže dostala psí elektrický obojek na krk a za každý prohřešek ji potrestal výbojem. „Nechtěl, abych mluvila, musela jsem jen štěkat. A také jíst z misky,“ dodala.

Znásilnění - Ilustrační foto.
Za násilné sexuální praktiky padl u soudu v Lounech trest. Tři roky vězení

Obžalovaný činu litoval. „V určitých ohledech jsem to přehnal,“ řekl. Za znásilnění a omezování osobní svobody si v dubnu tohoto roku odnesl od okresního soudu v Lounech tři roky natvrdo. Ale proti verdiktu se odvolal.

Ukázalo se, že úspěšně. Senát krajského soudu v Ústí nad Labem totiž v pondělí 18. července vydal rozhodnutí, kterým částečně zrušil verdikt soudu nižší instance. „Nově bylo rozhodnuto tak, že se výkon trestu odnětí svobody podmínečně odkládá na zkušební dobu v trvání 5 let za současného vyslovení dohledu nad obžalovaným,“ sdělila mluvčí soudu Veronika Suchoňová.

Známá, která muži podle obžaloby s poškozenou „pomáhala“, odešla s tříletou podmínkou už od lounského okresního soudu.