Předchozí
1 z 5
Další

Pavlína Ivanová z Loun.Zdroj: archiv Pavlíny Ivanové

Pavlína Ivanová pracovala jako inzertní poradkyně v novinách, posledních sedm let spojila svůj profesní život s pojišťovnou Generali. Měla svou kancelář ve Slaném, také kvůli koronaviru ji letos zavřela, nyní pracuje v pobočce pojišťovny v Lounech. Náplní její práce je péče o klienty, o stávající i nově příchozí, poradenský servis, komplexní nabídka pojistných produktů, zajišťuje také finanční poradenství.

Pavlína Ivanová z Loun.Zdroj: archiv Pavlíny Ivanové

Život Pavlíny prošel v posledních letech velkými změnami. Rozvod, prodej rodinného domu v Oboře, stěhování do bytu v Lounech, nový přítel. Oporou jí v turbulentních časech byly její dvě děti a láska k přírodě. Miluje Vysoké Tatry a jižní Čechy. „Minulý rok jsem byla ve Vysokých Tatrách čtyřikrát. Tamní příroda mě nabíjí energií, výhledy jsou dechberoucí. Mám to tam prostě ráda. Letos jsem tam byla bohužel zatím jen jednou. Kvůli koronaviru byly na jaře hranice na Slovensko zavřené, teď jsou zase hory přeplněné turisty. To není nic pro mě a mého přítele. Čekáme, až nával opadne, máme rádi v přírodě klid. Takže se do Tater chystáme v září,“ vysvětluje.

Pavlína Ivanová z Loun.Zdroj: archiv Pavlíny Ivanové

Přestože se Pavlína do svých milovaných Tater během prázdnin nepodívá, o zážitky z přírody ochuzená není. Se svým přítelem často vyrážejí do jižních Čech, kde kempují nebo jezdí na rodinnou chalupu. „V době koronaviru jsme na ní trávili hodně času. Teď jezdíme tam i do kempů v jižních Čechách. Je tam nádherná příroda i v místech, kde tolik lidí není,“ říká. Pěší výlety střídají s vyjížďkami na kole.

Pavlína Ivanová z Loun.Zdroj: archiv Pavlíny Ivanové

A její cíl? „V pracovním životě jsem si jich splnila dost, teď bych si ráda splnila jeden můj osobní. Ráda bych vylezla na nějaký vrchol Vysokých Tater. Sáhla si při tom na své dno a něco si dokázala. Nahoře se nadechla a kochala se krásou pod sebou,“ přiblížila.

Pavlína Ivanová z Loun.Zdroj: archiv Pavlíny Ivanové

Krása jižních Čechy a Vysokých Tater ji uchvátila natolik, že přemýšlí, že by se tam „na stará kolena“ odstěhovala.