Už to nejsou jen historky o všemocném Židovstvu ze Sionských protokolů nebo dumání o směru stínu americké vlajky na Měsíci. Deník proto pro vás připravil menší konspirační rukověť, abyste věděli, o čem je řeč, až třeba narazíte na nějakého QAnonistu s rohy na hlavě.

Veledůležité v celé teorii QAnon je úvodní písmeno Q. To je totiž podpis člověka, který začal před čtyřmi lety publikovat na internetu své vzkazy a stojí za fenoménem konspiračního hnutí QAnon. Zároveň je písmeno Q v USA označením pro stupeň bezpečností prověrky. Pokud máte tuto prověrku, pracujete s informacemi důležitými například pro obranyschopnost země. To podle podporovatelů zvyšuje důvěryhodnost informací od Q. A o čem vlastně Q psal?

Aktuální vtip ze sociálních sítí:
Víte, proč jde Izraelcům tak dobře to očkování proti covidu?
Protože nevěří na židovské spiknutí.

Spojené státy jsou podle něj v ohrožení. Snaží se je ovládnout pedofilní satanisté, kteří unášejí děti. Donald Trump je podle Q jejich zásadních nepřítelem a v utajení proti nim bojuje. Proto bylo mezi útočníky na Kapitolu velké množství podporovatelů tohoto hnutí. Pedofilní síť byla ale tentokrát úspěšná. Prezident Trump bude muset z Bílého domu odejít. Mezi mocnými pedofily najdete Baracka Obamu, papeže Františka a samozřejmě i George Sorose.

Oběti mezi policisty 

Ironický úsměv vás přejde, když si uvědomíte, že kvůli podobným obskurním názorům umírali minulou středu lidé. Nejenom podporovatelé této teorie, ale i nevinní policisté, kteří bránili zvolené americké zákonodárce.

Mezi obránci zmiňme strážníka Briana Sicknicka, který podlehl zraněním, která utrpěl po úderu hasicím přístrojem do hlavy. Mezi útočníky byla veteránka vojenského letectva Ashli Babbittová. Nadšená fanynka prezidenta i hnutí QAnon. Dva zcela zbytečně zmařené životy.

Další konspirace
* Teorie o přistání Apolla na Měsíci
* Teorie o teroristických útocích 11. září 2001 v New Yorku
* Nový světový řád, teorie o skupině ovládající svět
* Chemtrails, teorie o ovládání lidských myslí pomocí chemikálií v kondenzačních stopách za letadly
* Teorie spiknutí zednářů či iluminátů
* Antisemitské teorie o spiknutí židů
* Teorie o UFO a Oblasti 51 v USA
* Teorie zpochybňující úmrtí Adolfa Hitlera, Michaela Jacksona, Elvise Presleyho, J. F. Kennedyho či Usámy bin Ládina

Zdroj: wiki

Přesto republikánská kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová považuje Q za vlastence a podle průzkumu více než třetina republikánských voličů se domnívá, že na jeho tvrzeních něco je.

Gates jako hlavní padouch 

Deník proti fakenewsZdroj: DeníkNově se k pedofilně-satanistickému ohrožení přidal pokus o ovládnutí lidstva pomocí nových vakcín proti covidu. Hlavní roli padoucha, který nám do hlav chce vložit čipy, aby nás mohl kontrolovat, hraje zakladatel Microsoftu, filantrop a jeden z nejbohatších lidí světa Bill Gates, který vývoj a výrobu vakcín proti smrtelným nemocem již roky nemalými sumami finančně podporuje.

Co lidi k důvěře podobným bludům vlastně vede? Podle odborníků oslovených týdeníkem Time tyto teorie velmi primitivně vysvětlují složitý a často nepochopitelný svět, což může být pro velkou řadu nejistých lidí velmi lákavé.