Anna Kaderová z Loun se v červnu vdává. Svatební obřad má v plánu v lounském Chrámu svatého Mikuláše a v současné době bojuje o pohádkové věno v soutěži Souboj nevěst. Dostala se mezi třináct mladých žen z celé České republiky, které postoupily do finále. Do soutěže se přitom přihlásilo přes dva tisíce nevěst.

„Do soutěže jsem se přihlásila na svatebním veletrhu v Praze. Pak jsem byla na castingu, odkud mě vybrali mezi dvacet semifinalistek. Semifinálové kolo soutěže proběhlo počátkem února v hotelu Diplomat v Praze, odtud jsem postoupila do finále," popsala svou pouť soutěží 27letá žena z Loun.

Finále je už zítra!

Finále soutěže proběhne už zítra, v pátek 27. února, v pražském Divadle Hybernia. Během slavnostního galavečera postoupí šest finalistek do superfinále, ze kterého vzejde celková vítězka. Aby se sympatická Anna dostala co nejdál, potřebuje také podporu od veřejnosti. Ta může pořadí soutěže ovlivnit hlasováním pomocí SMS zpráv.

Anna Kaderová pracuje jako koncipientka v lounské advokátní kanceláři, studovala na tamním gymnáziu a poté na vysoké škole v Plzni. Do soutěže vstoupila s mottem: co můžeš udělat hned, neodkládej na zítra. „Mám to motto ráda, snažím se podle toho řídit i v životě," říká. Mezi její koníčky patří sport, hlavně běh. Běhá z Loun na Červeňák a do Brloha, zúčastnila se soutěže spartanrace, což je náročný terénní překážkový běh. Začala také posilovat. Od svých tří do 20 let hrála na flétnu; s tímto hudebním nástrojem vystoupí také na pátečním finále.