Plavecký bazén v Postoloprtech byl po několikadenní uzavírce kvůli závadě znovu uveden do provozu a už opět slouží milovníkům vodního sportování. „Porucha na čerpadle byla opravena ve čtvrtek a hned v pátek 17. listopadu, na státní svátek, jsme mohli areál otevřít pro veřejnost i s víkendovou delší provozní dobou,“ upřesnila Iveta Petřivalská ze společnosti Služby města Postoloprty, která zajišťuje provoz městského bazénu.

Ještě včera, v pondělí, probíhala v areálu bazénu oprava kamen v sauně. Sauna přitom byla v provozu i o víkendu a návštěvníci nebyli omezeni, protože v zařízení jsou k dispozici ještě jedna funkční kamna.

Bazén v Postoloprtech s posilovnou i saunou je otevřený od úterý do pátku vždy od 12 do 21 hodin a o víkendech od 10 do 21 hodin. V pondělí probíhá přes den odstávka kvůli pravidelné údržbě a plave se až večer od 18 do 21 hodin.

Od loňska sportovní areál v Postoloprtech intenzivně využívají i milovníci plavání z Loun. Tamní plavecká hala byla zbourána a nyní se připravuje stavba nové. Dokončena má být až v roce 2020.