Nejméně ukáznění řidiči jsou na Lounsku. Trestný bod tam od počátku roku dostalo už pět procent řidičů, což je více než na Žatecku a Podbořansku. Vyplývá to ze statistik ministerstva dopravy.

Na Lounsku bodovalo 1119 řidičů

Správní oddělení pověřených měst, která na základě podkladů dopravní policie udělují řidičům trestné body, zatím na Lounsku bodovala 1119 řidičů, což je 5,1% celkového počtu držitelů řidičských oprávnění. Nejvíc, 567, jich dostalo dva trestné body. Jediný trestný bod dostalo zatím 133 řidičů, vyčerpané konto, což je 12 trestných bodů, má zatím jediný řidič.

V Podbořanech „bodovala“ tamní radnice zatím jen 3,9% řidičů. Nejvíc, 149, z nich přišlo zatím rovněž o dva trestné body, jediný bod strhli úředníci 125 řidičům. Plný počet trestných bodů nedosáhl na Podbořansku zatím nikdo. Celkem 771 bodovaných řidičů na Žatecku představuje v přepočtu 4,4 procent. Dva trestné body jsou tu rovněž nejčetnější a má o ně méně 284 řidičů. S jedním trestným bodem jezdí zatím 229 šoférů a dva už dosáhly nejvyšší počet, 12 trestných bodů.