349 812


Přesně tolik stránek otevřeli v srpnu čtenáři internetové verze Žateckého a lounského deníku, tedy tohoto webu.


Ač to zdaleka není letošní rekord, těší nás, že jste si na vaše oblíbené regionální zpravodajství našli čas i v době letních prázdnin a zasloužených dovolených.

Úspěšné soutěže i zprávy neradostné

Důraz klademe především na důkladné lokální zpravodajství z okresu Louny - včetně sportu a kultury. Nepřijdete ale ani o zajímavosti z širokého okolí, které také často zařazujeme.

Největší úspěch, co se čtenosti týče, měla v srpnu soutěž pro amatérské fotografy. Každý měsíc přijímáme snímky na určené téma a necháváme přímo vás v hlasování rozhodnout, který je nejlepší! Vítěze následně redakce odměňuje drobnými cenami. Právě dnes skončilo srpnové kolo - na příspěvky i výsledky se můžete podívat zde. Současně odstartuje také kolo nové!

I když náš okres nezasáhly ničivé bleskové povodně, informace o nich a následné pomoci z regionu vás také velmi zajímaly.

Oblibě se těšily i další soutěže - jako o život se hlasuje v Miss zlatého moku a také v letní soutěži Hubněte s Deníkem, kde právě probíhá velké finále a volba dámy, která se úkolu shodit pár přebytečných kil zhostila s největší grácií.

Zájem tradičně vyvolávají i zprávy, u nichž běhá mráz po zádech. O vážných dopravních nehodách, ke kterým nezřídka nabízíme i fotogalerie přímo z místa, o nejrůznějších krádežích či loupežích nebo soudních líčeních. To vše můžete najít v rubrice Černá kronika.

Pravidelné rubriky, kde se dozvíte

Zpravodajové pro vás pravidelně připravují také stále rubriky. Z nich se dozvíte, kam vyrazit za zábavou, co dávají právě v kině nebo například, na jaká sportovní utkání se můžete jít podívat.

V neposlední řadě se velké pozornosti dostává také nově narozeným miminkům, která vám každý týden představujeme na fotografiích. Statistiky jasně dokládají, že se rádi potěšíte pohledem na roztomilé nové občánky a možná jim alespoň na dálku popřejete v duchu hodně štěstí.

Nemalou zásluhu na tom všem máte právě vy, naši čtenáři! Se svými tipy, podněty nebo i výhradami se na nás můžete i nadále obracet prostřednictvím elektronické pošty na zatecky@denik.cz nebo lounsky@denik.cz.

Buďte s námi a dozvíte se, co se právě děje (nebo bude dít) ve vašem okrese, vašem městě či obci.

Děkujeme za přízeň!