Ve čtvrtek 17. dubna přijede opět do Podbořan redakční tým Žateckého a lounského deníku.

Lidé se mohou přijít podívat na náměstí T. G. Masaryka, kde bude od 14 do 17 hodin probíhat Den s Deníkem.

Při této příležitosti tým Žateckého a lounského deníku vyrazil do ulic Podbořan a desítek lidí se zeptal, jak se jim ve městě žije a co by případně změnili či upravili.

Videozáznam některých odpovědí a situací, které obyvatele nejvíce trápí, si můžete prohlédnout v záložce video.

Účelem této akce je setkání čtenářů s redaktory a také se zástupci města, kterým budou moci ve veřejné debatě položit své dotazy, něco jim vytknout či naopak za něco povedeného poděkovat.

Zajímá vás například, jak se bude vyvíjet dopravní situace v Podbořanech, jakou kulturní koncepci toto město má, či jestli se vyplní přání mnoha občanů po více obchodech? Přijďte se podívat na Den s Deníkem v Podbořanech.

Přímo na místě se můžete dozvědět, jak se připravují vaše oblíbené noviny, jakým způsobem pracujeme na internetovém zpravodajství a další informace ze "zákulisí" redakce.

Pro příchozí je kromě diskusí připraven i kulturní program. Například mezi 14. a 15. hodinou vystoupí základní umělecká škola, lidé se mohou těšit na mažoretky, později na atraktivní barmanskou show, módní přehlídku a další.

Připraveny jsou také dětské soutěže, k zakoupenému vydání Deníku získáte zdarma buď kávu a koláčky, nebo plechovku piva.

Stejně jako při loňském Dni s Deníkem si příchozí mohou zasoutěžit o atraktivní osobní vůz.