Každé dítě je nejhezčí, tak se pochlubte! Deník společně s agenturou Reas agency hledá odvážnou a šikovnou holčičku s talentem, která bude dětskou tváří Deníků na severu Čech. Třeba právě ta vaše může být Sluníčkem Deníku a odnést si řadu cen.

Soutěž je určená malým slečnám od 5 do 10 let, které se nebojí a něco umí. To je jednou z našich podmínek. Tou druhou je vyplněná přihláška, která musí být podepsaná zákonným zástupcem. Do ní uveďte jméno, věk a v pár větách také to, co vaši princeznu baví a jaké má koníčky. 

K registraci do soutěže stačí poslat dvě fotografie na e-mail zatecky@denik.cz. Uzávěrka přihlášek je 24. ledna 2014. Přihláška ale musí být doručena do redakce v tištěné formě a opatřena podpisem zákonného zástupce! Posílat ji můžete na adresu Žatecký a lounský deník, náměstí Svobody 123, 438 01 Žatec. Přinést ji můžete samozřejmě také osobně.

Soutěž bude probíhat nejprve jako fotografická v deseti regionálních Denících v severních Čechách. Všechny přihlášené malé slečny z Lounska, Žatecka a Podbořanska zveřejníme v Žateckém a Lounském deníku a rovněž na webových stránkách. Z nich čtenáři podle svých sympatií vyberou dvě děvčata, která postoupí do velkého finále. V něm se potkají s vítězkami ostatních regionů ze severu Čech. Tu nejšikovnější pak vybere odborná porota, v níž mimo jiné zasednou Kateřina Průšová nebo Eliška Bučková, ve veřejném odpoledním finále v sobotu 29. března v Novém Boru. Aby se slečny na pódiu nebály, kromě krátkého představení a popovídání si se členy poroty ukážou, co jim jde a v čem jsou si jisté. Ať je to tanec, zpěv, básnička, cvičení, hra na flétnu nebo třeba čáry s kouzelnickou hůlkou. „A kdyby se přeci jen malinko ostýchaly, jejich obavy zažene princ Mirek Šimůnek, který bude celé zábavné odpoledne moderovat," ujistil Petr Svoboda z agentury Reas agency.

A co čeká na vítězku? Kromě titulu Sluníčko Deníku, krásné korunky a velkého dortu, to je zájezd k moři do Itálie pro dvě osoby, poukaz na odběr značkového oblečení, odpolední menu v restauraci na oslavu vítězství.

Zkrátka nepřijdou ani slečny na druhém a třetím místě. I ony dostanou korunky, poukazy na víkendovou dětskou rekreaci v Čechách a značkové oblečení. Všechny finalistky potěší velký dárkový koš s dobrotami, hračky nebo knížky.

Podmínky účasti v soutěži Sluníčko Deníku

• hlásit se mohou malé slečny ve věku 5-10 let
• vyplňte přihlášku zákonného zástupce, kterou si můžete stáhnout na www.zatecky.denik.cz/slunicko
• Spolu s přihláškou pošlete: jméno a věk dívenky, v několika větách popište její záliby. Připojte 2 fotografie přihlášené holčičky detail obličeje a libovolná ve velikosti nejméně 1 MB. Nepřípustné jsou eroticky laděné, obnažené či jiné fotografie, které jsou v rozporu s morálkou a pravidly slušnosti. Takové budou ze soutěže vyřazeny. Vše posílejte na zatecky@denik.cz
uzávěrka přihlášek je 24. 1. 2014
• Sluníčko Deníku hledáme ve všech deseti regionálních Denících v severních Čechách. Toto lokální kolo bude probíhat pouze jako fotografická soutěž, kdy postupně zveřejníme všechny soutěžící. Z něj postoupí vždy dvě slečny, které dostanou od čtenářů nejvíce hlasů, do velkého finále. To proběhne 29. 3. 2014 v divadle v Novém Boru. O vítězce rozhodne odborná porota.
• O co se hraje: o titul Sluníčko Deníku, pobyt pro dvě osoby v Itálii, poukazy na značkové oblečení, poukazy na odpolední menu v restauraci, velký dort, korunky, kurzy zdravého životného stylu, poukazy na víkendovou dětskou rekreaci s doprovodem a spoustu dalších cen