Zahájení dvou zimních fotbalových turnajů už se blíží. V Lounech startují už tento víkend, v Postoloprtech se začne hrát o týden později.

Louny letos, na rozdíl od let minulých, pořádají jen jeden turnaj. Kvalitnější skupina tentokrát nebude, lounští fotbalisté se rozhodli zkusit přípravu na kvalitně obsazeném Apollo cupu v Souši, a tak se na lounské umělé trávě bude hrát jen turnaj pro týmy z nižších soutěží.

Do Loun se kromě tamního B týmu a týmu dorostenců přihlásily Cítoliby, Libochovice, Jedomělice, Zichovec, Brandýsek a Černiv.

První výkop je v plánu v sobotu 14. ledna v 11 hodin, utkají se Cítoliby a Libochovice. Od 13 hodin budou hrát Jedomělice a Zichovec, od 15 uvidí diváci Louny B Brandýsek a první kolo uzavře duel Louny dorost Černiv od 17 hodin. Celý turnaj skončí 25. února.

Turnaj v Postoloprtech začne 21. ledna a hrát se bude až do 3. března. Obsazení je zejména z regionu, hrají týmy z krajských soutěží. Kromě domácích se účastní Březno (1.A), Černčice (1.B), Dobroměřice (1.B), Podbořany (OP), Spořice (1.A), Tuchořice (1.B) a Žatec B (1.B).